Ocaklarda Yapmadan Gelme

Ekleme Tarihi :

Doğa Fotoğrafçılığı: Ocaklar ve yakın çevresi büyüleyen güzelliğiyle doğa fotoğrafçılığı için son derece zengin manzaralara sahiptir. Floranın çeşitliliği, daima objektife poz vermeye hazır binlerce canlı doğa tutkunlarına keyifli ve unutulmaz saatler yaşatır.


Enduro Motor Gezisi: Ocaklar tatilinize biraz olsun renk katmak istiyorsanız doğanın içinde enduro motor gezisi yapabilirsiniz.Bandırma Erdek Yolu üzerindeki virajlar, toprak dağ yolları enduro motor sporu tutkunları için biçilmiş kaftandır. Her yıl çok sayıda adrealin tutkunu Kapıdağ’da buluşup doğayla iç içe, çamur ve engebeli arazide enduro motorlarıyla heyecanlı anlar yaşarlar.


Doğa Yürüyüşü: Nefes kesen güzellikteki Ocaklar ve yakın çevresi yürüyüş tutkunlarının doğa yürüyüşleri yapabilecekleri parkurlarla çevrilmiş bir doğa harikasıdır. İlkbaharda doğanın uyanması ile binlerce çiçeğin süslediği, ağaçların gölgelediği Kapıdağ ve çevresi, sonbaharda ise kahverenginin, sarının binbir çeşidiyle süsleniyor ve yürüyüşe çıkanları bir kez daha kendine aşık ediyor bu eşsiz coğrafya.GERİ DÖN