1+1 ODA

/ Gecelik - Kişibaşı

Odalarımız Uyumlu Kumaşlar ve Ahşap Mobilyalarla Dizayn Edilmiş Olup 1 + 1 odalarımızda 4 Yetişkin Rahatlıkla Konaklayabilmektedir. 2 Ayrı Oda Şeklindedir. 1.Odada 2 Single Yatak 2.Odada 1 Double Yatak Ve Duş Bölümünden Oluşmaktadır. 1 + 1 Odalarda En Az 2 Yetişkin Yetişkin Ücreti Tahsis Edilir. 1+1 Odalarımız Denize Ve Bahçeye Bakmaktadır. Ancak Tesisin Etrafı Yüksek Ağaçlar İle Çevrili Olduğu İçin 1+1 Odalar Denizi Görmez. çarşaf değişimleri 3 günde bir havlu değişimleri 2 günde bir değişir oda havluları havuz ve sahilde kullanılmaz

İlave Bilgiler

Sayın misafirlerimiz rezervasyon iptallerinde uygulanacak prosedürler aşağıda bilginize sunulmuştur.

1- Ön Ödemeli Kampanyamızın İlk Etabından Yararlanan Misafirlerimiz Başka İndirimlerden ve Sezon İçerisinde Yapılacak Başka Kampanyalardan Yararlanamazlar.

2- Tarih Değişikliklerinde Otelimizin Müsaitliğine Bağlı Olarak En Az 10 ( On ) Gün Önce Bildirilmesi Gerekmekte Olup Yine 2023 Yılında Geçerli Olmak Üzere Kabul Edilecektir.

3- Rezervasyon Tarihinden İtibaren Tesise Girişten 20 ( Yirmi ) Gün Önce Yapılan İptallerde Ücretin Tamamı İptal Tarihinden itibaren İzleyen 30 ( Otuz ) İş Günü İçerisinde İade Edilir.

4- Rezervasyon Tarihinden İtibaren 20 ( Yirmi ) Gün Altı Yapılan İptallerde Toplam Ücret Üzerinden %30 ( Otuz ) Kesinti Yapılır. Kesinti Bedeli Düşüldükten Sonra İptal Tarihinden İtibaren İzleyen 30 ( Otuz ) İş Günü İçinde Kalan Ücret İade Edilir.

5- Giriş Tarihinden İtibaren Ücret İadesi Yapılmaz. (Mücbir Sebepler Hariç : Ölüm, Raporlu Trafik kazası ve Raporlu Hastalıklar)

OTELE GİRİŞ ESNASINDA TÜM MİSAFİRLERİMİZİN KİMLİK BEYANI ZORUNLUDUR.
KİMLİĞİ BEYAN EDİLMEYEN ÇOCUKLAR İÇİN YETİŞKİN KİŞİ UYGULAMASI YAPILIR.

ODA OLANAKLARI

REZERVASYON FORMU